Як створити святковий плейлист?

Новорічні канікули наповнюють нас тим особливим настроєм, коли одночасно хочеться поринути в ностальгію, веселощі та танці, а також створити приємну невимушену атмосферу для відпочинку: застілля чи перегляду фото, розваг у колі сім’ї та друзів тощо.

Розказуємо вам, як легко створити плейлист, що буде актуальним і задовольнить усіх учасників вашого свята.

Новорічний плейлист

Поради стостовно складання святкового плей-листа

  1. Враховуйте характер та вік кожного гостя. Це не значить, що ви маєте вгодити кожному буквально. Просто зверніть увагу на певні риси характеру, вік тощо. Старшому поколінню буде приємно почути класичні джазові пісні, що стали символами Різдва та новорічних свят. Лідерами з таких шлягерів сміливо можна вважати Френка Синатру. А ось для малечі не забудьте додати якихось новорічних пісень із мультиків: їх дуже легко знайти у Мережі.
  2. Не забувайте про особливості самого святкування. Для простого застілля та обміну подарунками достатньо буде підготувати список із різдвяних пісень та джазових чи класичних альбомів. Не забудьте доповнити його народними піснями про Різдво, колядками та щедрівками у классичному звучанні або у сучасній обробці, щоб додати душевності.
  3. Для молоді, звісно, неабиякими знахідками будуть альбоми популярних сучасних виконавців, що зіграли беззаперечні різдвяні хіти. Зверніть увагу на групу Queen, а із вітчизняних метрів – на «Воплі Відоплясова». Додайте до списку хіти року: можна навіть у хронологічному порядку, а також пару мемемтичних треків, що підірвати Інтернет. Отримаєте незабутній еклектичний плей-лист, під який можна згадати рік, потанцювати та підспівувати гуртом.
  4. Додайте трохи ностальгії. Згадайте за допомогою музики, яким було десятиліття, що пішло від нас. Це можуть бути як клубні і популярні композиції, так і більш спокійні треки, які можна перемежовувати для відпочинку та активностей під час святкування. Також до плей-листа можна включити композиції, що пов’язують вас і ваших гостей спільними приємними спогадами.

Про що ще не слід забувати при складанні плей-листа до свят

Треба відзначити, що навіть досвідчені діджеї завжди готуються до виступів завчасно та враховують характер слухачів. Тож і вам не варто надіятися лише на пам’ять і музичний смак. Звісно, вони не завадять нікому з нас. Але треба підготувати треки за кілька днів до наміченого святкування: метушня, розмови, новини та емоції можуть вас збити з пантелику і ви вже не згадаєте назву тієї самої потрібної пісні, яку ви так хотіли поставити.

Музика для зимових свят

Використайте досвід інших: зверніть увагу на готові списки, створені відомими блогерами чи експертами з музики. А якщо потрібно створити невимушену атмосферу, де музика не буде заважати спілкуванню, використайте плей листи із відомих фільмів про Різдво та Новий рік. Їх ви легко зможете знайти у Мережі.

Також можете попросити кожного із учасників свята створити власний список із невеликої кількості найкращих, улюблених треків: так буде простіше створити актуальний плей лист, а гості будуть задоволені.

І пам’ятайте: у якому б форматіви не збиралися, музика не є головним. Важливо, звісно, наповнити свята та будні гарною атмосферною музикою. Але новорічні свята створені, в першу чергу, для єднання людей. Жоден, навіть найідеальніший, плейлист, не замінить компанії улюблених і близьких людей, рідних і друзів. Тож не забувайте про це, коли будете думати про «неідеальність» підготовки та «діри» в музичному оформленні новорічного чи різдвяного свята.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика