Музика і ПК: програми для початківців

Нові технології відкривають ще не бачені горизонти як для музикантів, так і для новачків. За допомогою сучасних програм можна записувати голос або інструменти або синтезувати звучання тільки у віртуальній реальності. Чудово, що ці можливості дозволяють спробувати власні сили навіть тим, у кого немає музичної освіти на особливих вмінь.

Програми для створення музики

Такі додатки вже не є чимось новим і незвичним, їх з’явилося багато, саме тому буває важко обрати якісну та зручну програму. Подібними користуються такі митці, як Stromae, що повністю створює треки та записує вокал на ноутбук. А ще Тому Йорку, лідеру гурту Radiohead, вдалося записати за допомогою програм на айфоні цілий альбом! Тож і ви можете спробувати власні сили.

Програми для створення музики

FL Studio

FruityLoops — одна з найпопулярніших програм, її можна встановити як на ПК, так і на смартфон. Тут дуже простий інтерфейс, який можна зрозуміти інтуїтивно або за допомогою купи безплатних відео у Мережі.
Частіше за все програма використовується для створення міксів, адже тут зібрано вражаючу колекцію плагінів та ефектів. Вамбуде з чим екпериментувати!

Cakewalk SONAR

Ця програма зі «смачною» назвою приховує не менш цікавий продукт. Її використовують як новачки, так і професійні музиканти та діджеї. Що важливо, програма має більш простий та зрозумілий інтерфейс, ніж FL, тому з неї легко починати.

Ableton Suite

Програма із досить складним інтерфейсом, але гідна вашої уваги. Вона дозволить ефективно і швидко створювати як мікси, так і аналоги музики, що створена за допомогою інструментів. Обробляйте записи голосу, створюйте треки у різних стилях і експериментуйте із пресетами.

Propellerhead Reason 4

Ця програма — безумовний лідер за популярністю у всьому світі. Вона використовується як діджеями, так і музикантами з різних куточків планети. Але будьте готові: програма досить складна. Варто навчитися користуватися нею, бо функціонал, закладений у Propellerhead Reason 4, ширший за всі попередні програми.

Програми для запису голосу

Дуже зручні для вокалістів, які хочуть почути себе збоку, записати квартирник, репетицію або партії для подальшої обробки у музичних програмах. Обирайте на свій смак і створюйте пісні, якими можна ділитися із цілим світом!

Програми для запису голосу

Movavi Screen Recorder Studio

Ця програма безкоштовна, її можна встановити як на ПК, так і на смартфон. У варіанті з комп’ютером ви можете використовувати у якості мікрофона вебкамеру. Голос можна записувати у різних параметрах, а трек у HD-якості зберегти у зручному форматі.

Audacity

Цей музичний софт також безкоштовний, за його допомогою можна не тільки записати голос, але й вирізати потрібні шматки файлу, здійснити його просте редагування.

GoldWave

Професійний редактор, допоможе записати вокал. А ще у нього можна завантажити трек із будь-якого носія, додати ефекти, відновити пошкоджені записи, а також — конвертувати формати.

n-Track Studio

Найпотужніший аудіо-редактор із цього списку. Він «уміє» не тільки записувати в реальному часі, але й редагувати кожен завантажений файл, зберігаючи його у потрібному форматі. За його допомогою можна також синхронізувати окремі доріжки треку.

Ці прості інструменти, які можна легко освоїти самостійно, встановивши на смартфон чи комп’ютер, допоможуть вам працювати із власними проектами, навіть якщо ви не вмієте грати на жодному інструменті. Віднині у вас є можливість створювати пісні у будь-якому жанрі, а також ділитися творчістю з друзями.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика