Де зараз слухати музику: 7 музичних сервісів, від найвідоміших до спеціалізованих та ексклюзивних

Розвиток сучасних технологій, здається, назавжди вирішив проблему усіх меломанів. Зараз можна слухати музику, навіть якщо її немає у вашому телефоні чи на комп’ютері – достатньо лише мати доступ до мережі інтернет. Далі за вас зроблять усе спеціалізовані сайти, сервіси або програми. Вони не тільки наддадуть вам доступ до неосяжної для будь-якого пристрою бібліотеки, але й запропонують схожих артистів, підберуть слухачеві індивідуальний плейлист тощо.

Проте є і доволі багато відмінностей між цими сервісами; кожен має як сильні сторони, так і певні недоліки. Тож спробуємо розібратися на прикладі семи різноманітних пропозицій на ринку музичних сервісів.

Spotify

Spotify

Spotify – стрімінг-сервіс, що дозволяє легально і безкоштовно прослуховувати музику, аудіокниги та підкасти, не завантажуючи їх на пристрій. Існує в якості веб-сайту, а також у якості застосунку для усіх мобільних платформ. Безкоштовно, або за досить невелику абонентську плату слухач отримує доступ до величезної бібліотеки. Spotify займає більш за 35 відсотків ринку аудіострімінгу. Важливою особливістю сервіса є персональні плейлисти, що автоматично генеруються кожен день.

Deezer

Deezer – ще один стрімінг, дещо менший за обсягом контенту, але він має декілька суттєвих переваг. Як і в Spotify можливо користуватися послугою безкоштовно з певними обмеженнями або платно без обмежень. Але Deezer – це в першу чергу стартап, тож він, хоч і програє в масштабах, має шарм так би мовити «лампового» майданчика «для обраних». Зрозумілий інтерфейс, безліч радіостанцій бонусом, а головне – співпраця та інтеграція з розширеннями, плагінами та іншими майданчиками, такими як Facebook, Last.fm, тощо роблять його досить заманливим варіантом.

Bandcamp

Bandcamp – спочатку був схожим на соціальну мережу, але з орієнтацією виключно на музикантів, слухачів, продюсерів тощо. Майже кожен музикант має можливість ділитися своєю творчістю безкоштовно, приймати донати, самостійно визначати ціну за прослуховування або навіть продавати мерч. Важливою особливістю є можливість завантажувати на майданчик музику у loseless-форматах. Усе це робить Bandcamp місцем зустрічі талановитих виконавців з досвідченими меломанами, які шукають дещо більше, аніж хіти почуті по радіо.

Tidal

Tidal пішов ще далі – це сервіс для справжніх гурманів та поціновувачів. Він поєднує музику у loseless-форматі та відеоконтент високої якості. Важливо додати, що це жодним чином не позначається на кількості контенту, навпаки – Tidal має досить багато ексклюзивних підписників. Але, як можна зрозуміти, вартість підписки кусається акулячими зубами.

SoundCloud

SoundCloud – ще одна соцмережа для музикантів, але вона настільки популярна, що деякі відомі артисти не нехтують можливістю розмістити тут свої треки ще до офіційного релізу. Стильний інтерфейс та великі можливості навіть при безкоштовному доступі заохочують слухача зануритись в контент з головою, а можливість вбудувати плеєр в сторонні сайти робить SoundCloud досить цікавою альтернативою багатьом майданчикам.

Mixcloud

Mixcloud

Mixcloud – не менш унікальний сервіс, що в першу чергу націлений на «великі обсяги» контенту. Коротше кажучи, тут чекають насамперед довгі діджейськи сети, але знайдеться місце й для підкастів. Цільова аудиторія буде приємно здивована якістю контенту, а також тим, що сервіс безкоштовний.

Youtube Music

Youtube Music поєднує у собі як власне музичний сервіс, так і функції Youtube, дозволяючи не тільки слухати, а й дивитись. Цей приємний бонус оцінили меломани з усього світу, адже він не йде «у мінус» музичній складовій – платна підписка на сервіс автоматично надає доступ до бібліотек Google Play.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика