The Hardkiss — музика світового рівня з України

The Hardkiss — один з найвідоміших українських музичних гуртів. Тексти пісень бенду пишуть Юлія Саніна та Валерій Бебко, який також є креативним продюсером колективу.

Одна з особливостей гурту — дуже яскраві та незвичайні сценічні образи, які ніколи не повторюються. Над ними від початку заснування бенду працюють стилісти Віталій Дацюк і Слава Чайка.

Музичний напрям, в якому працюють The Hardkiss, важко вписати в якісь жорсткі жанрові рамки. У їх композиціях можна знайти елементи електронної музики, року і попу. Самі ж музиканти відносять свою творчість до напряму прогресивної поп-музики.

The Hardkiss кліп Make-make-up

The Hardkiss: початок

Витоки гурту лежать у проекті Val & Sanina. Юлія Головань (це справжнє прізвище співачки, Саніна — сценічний псевдонім) під час свого навчання в університеті Шевченка захопилася журналістикою та вирішила написати статтю про українську музичну індустрію.

Під час збирання матеріалу для статті Юлія Зустріла Валерія Бебка, який на той час працював ефірним продюсером українського MTV. Разом вони створили дует Val & Sanina, а також встигли записати відео та дві пісні російською мовою.

А далі трапилась доленосна зустріч із продюсерами Стасом Тітуновим і Володимиром Сивоконем. Вони побачили у дуеті значний потенціал, але запропонували змінити вектор, а саме почати співати англійською, щоб почати рухатися в напрямі західної музичної сцени.

Провівши повний «ребрендинг» гурт у розширеному складу та вже із назвою The Hardkiss восени 2011 року випустили дебютну роботу — музичне відео «Babylon». З цього часу почався зліт бенду. Ще до кінця цього року гурт досяг багатьох успіхів:

  • запис трьох музичних відео;
  • перший концерт — у київському клубі «Серебро»;
  • ротація кліпів на українських та російських музичних каналах;
  • виступи на розігріві відомих західних виконавців.

Подальший шлях The Hardkiss

Наступний рік став для гурту не менш успішних. Вже в січні The Hardkiss взяли участь у французькому музичному фестивалі Midem. В лютому бенд укладає угоду із французьким агентством Eye-Models та світовим музичним лейблом Sony BMG, після чого кліп «Dance with me» почали показувати на музичних каналах по всьому світу. А на початку осені 2012 року бенд випустив музично відео «Make-Up», яке зробило їх дійсно відомими не лише в Україні, але й на Заході.

2013 року гурт потрапив в поле зору головної української музичної премії — YUNA, отримавши дві нагороди. З того часу The Hardkiss постійно номінуються і отримують нагороди на цій професійній музичній премії.

Перший студійна платівка The Hardkiss, що отримала назву «Stones and Honey» побачив світ восени 2014 року. На той час гур вже став дуже відомим в Росії, але музиканти відмовилися від поїздок до Росії, адже вважали що не мають морального права гастролювати у країні-агресорі.

The Hardkiss на зйомках кліпу Жива

Наприкінці 2015 року вийшов другий альбом бенду — «Cold Altair». А на початку наступного, 2016 року The Hardkiss заявили, що братимуть участь у національному відборі до всесвітнього музичного фестивалю «Євробачення». В фіналі відбору гурт поступився співачці Джамалі.

Із виходом третьої платівки «Залізна ластівка» починається нова віха в історії The Hardkiss. Їх музика стає більш важкою, але в той же час, більше електронною. Ще одна тенденція нового диску — більшість пісень записані українською.

2019 року у гурту сталися значні зміни складу. Також відбулося перше турне Східною Європою. Восени вийшло музичне відео «Жива», яке повністю перевернуло уяву фанатів і критиків про бенд. Ця пісня рокова, вона апелює до класичного важкого року, відео — готичне і дуже похмуре, але надзвичайно красиве. На 2020 рік The Hardkiss відмовлятся від концертної діяльності та зосередять свою увагу на роботі над новою платівкою, яка обіцяю бути дуже яскравою та цікавою.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика