Twenty One Pilots

Twenty One Pilots — американський гурт, що творить незвичайну музику у діапазоні від хіп-хопу до року. За свої сміливі експерименти команда отримала 2017 року Греммі, а їхня пісня «Stressed Out» стала саундтреком до фільму «Загін самогубців», що сприяло популярності гурту.

Початок історії

Twenty One Pilots — спільний проект трьох друзів по коледжу з міста Колумбус (Огайо, США). Початком творчості гурту слід вважати 2009 рік, коли хлопці записали та випустили перший альбом, який так само назвали «Twenty One Pilots».

Походження назви та як її правильно писати

За дивну назву гурт має дякувати фронтмену Тайлеру Джозефу: він на той час щойно прочитав п’єсу Артура Міллера «Усі мої сини» і був настільки вражений, що зробив у назві гурту відсилку до сюжету.

У трагедії Міллера йдеться про власника авіаційного заводу, котрий свідомо відправив на виробництво браковані запчастини, аби не втрачати прибуток. Події відбуваються під час Другої світової, якби герой втратив заробіток, його сім’ї не вистачило б коштів на їжу. Його вчинок, його вибір призвів до смерті 21 пілота.

Гурт Twenty One Pilots

Тайлер Джозеф хотів, аби назва гурту нагадувала про усвідомленість та особисту відповідальність кожного за свій вибір і вчинки.
Щодо варіантів написання, то Джозеф категорично проти «21 pilots» — лише повна назва Twenty One Pilots або абревіатура ТОР.

Новий склад

Гурт, що утворився 2009 року, складався з трьох учасників: Тайлера Джозефа, Кріса Саліха та Ніка Томаса. Twenty One Pilots почали швидко завойовувати популярність, репетиції та поїздки з концертами штатом Огайо вимагали все більше часу. Врешті решт, коли поєднувати музику і навчання стало надто складно, Кріс та Нік покинули гурт.

Це відбулося 2011 року, досить скоро Джозеф зустрів барабанщика Джоша Дана, і Twenty One Pilots перетворилися на дует.

Цікаві факти про гурт

За 11 років публічної кар’єри Twenty One Pilots зарекомендували себе як неординарні, ексцентричні та при цьому абсолютно чарівні хлопці.

Гурт TOP
  • На церемонію нагородження Греммі музиканти прийшли вдягнені належним чином, але дорогою на сцену познімали штани. У цієї зухвалої витівки є сентиментальне пояснення: ще на початку знайомства учасники гурту разом дивилися по телевізору трансляцію Греммі — в той момент на них були самі труси. Тож хлопці домовилися, що раптом їм колись доведеться отримувати нагороду, вони мають вийти на сцену у спідній білизні. Це не хуліганство, а нагадування про те, що кожен може одного дня опинитися по інший бік екрану.
  • Тайлер Джозеф часто виходить на сцену з чорною фарбою на руках. У такі моменти музикант презентує не себе самого, а вигаданого персонажа — Blurryface, котрий втілює поширені комплекси, зокрема страх творчості та самовираження. Чорна фарба символізує зв’язані руки митця, що боїться творити.
  • Доволі довго у треках Twenty One Pilots не звучала гітара — музикантам вистачало барабанів, укулеле та синтезатора. Фанати сприймали це за особливість гурту, а насправді Джозеф та Дана просто не вміли грати на гітарі. Згодом Тайлер Джозеф опанував бас-гітару.
  • На обкладинку альбому «Vessel» ТОР вибрали фото своїх дідусів. Чому? Бо ніхто ще такого не робив, — пояснили музиканти.
  • Одного разу під час концерту Тайлер Джозеф побачив, як в залі чоловік вдарив дівчину, що прийшла з ним. Музикант зупинив виступ, спустився зі сцени та наполіг, аби той чоловік покинув зал.
  • У січні 2020 року Twenty One Pilots порадували фанів концертом у Києві — це був для них другий концерт в Україні, але третій візит до Києва. Справа в тому, що гурт приїздив на зйомки кліпу до пісні «Nico And The Niners», що відбулися у стінах КНУ імені Тараса Шевченка.

Найближче до Twenty One Pilots за звучанням та стилем гурт Imagine Dragons. Наразі дует з Огайо творить переважно у жанрі альтернативного хіп-хопу, інді-попу та електроніки.

Залишити коментар

Яндекс.Метрика