Вчимося грати на гітарі: поради новачкам

Вчимося грати на гітарі
Якщо ви вирішили освоїти такий музичний інструмент, як гітара, перше, що вам знадобиться – це терпіння. З першого разу народити на світ віртуозні мелодії не вдалося поки нікому, навіть самому відомому гітаристу. Адже вміння добре грати на будь-якому музичному інструменті – це ретельні тренування і щоденні вправи, старання і старанність.


Чи складно освоїти такий інструмент, як акустична або класична гітара? На сьогоднішній день купити гітару для музиканта-новачка можна в будь-якому хорошому спеціалізованому магазині. Якщо ви придбали цей інструмент, радимо взяти з цієї статті на замітку кілька корисних порад-рекомендацій з приводу успішного освоєння гри на струнах. Ці правила потрібно перечитувати перед кожним тренуванням, щоб нічого не забути.

Для початку запам’ятайте: кожне заняття повинно проходити щодня, тривалість – не менше ніж 20 хвилин.

  • – Ваші руки повинні бути теплими. Перед тренуванням необхідно їх зігріти (наприклад, можна потерти долоні одна об одну). Далі слід руки і пальці розім’яти трохи (до речі, є навіть певний комплекс вправ).
  • – Подбайте про те, щоб під час занять вам не заважали ніякі сторонні шум або звуки. Ви повинні чути тільки те, що створює ваш музичний інструмент під дією ваших рук.
  • – Грати на гітарі слід у позі сидячи, спина рівна, тіло не напружене. Слідкуйте за тим, щоб ви не схилялися над музичним інструментом.
  • – Розмістіть гітару так, щоб вниз не був нахилений гриф гітари. Київ – центр нашої країни, в будь-якому спеціалізованому магазині можна придбати гідний інструмент для початківця гітариста з ідеально рівним грифом або злегка опуклим.
  • – Перед початком тренування слід обов’язково перевірити, чи налаштована ваша гітара. Природно, для людини, яка освоює гру на струнах, процес налаштування їх звучання здається складним. Навички приходять з досвідом. Головне, терпіння і бажання – і ви навчитеся легко відрізняти звучання ноти «мі» і унісон четвертої струни, притиснутою на п’ятому ладу, з третьою відкритою струною.
  • – Тренування потрібно завжди починати з розігріву – грайте ту мелодію, яка у вас виходить краще за всіх. До речі, закінчувати урок на гітарі також слід з цієї мелодії.

І наостанок, ще одна порада: якщо ви беретеся за освоєння нового матеріалу, присвятіть деякий час тільки йому. Не повертайтеся до мелодій, які у вас добре виходять. Не виходить так, як би вам цього хотілося? Не впадайте у відчай, пам’ятайте, кожна майстерність відточується з часом. У вас все вийде, головне – вірити в себе!

One Comment

  1. Максим Невмержицкий
    Очень интересный сайт для как для начинающих музыкантов так и для уже состоявшихся) Спасибо ВАм!)
    Залишити коментар 12.01.2017 at 15:55

Залишити коментар

Яндекс.Метрика